Terapie

Má nabídka nespočívá pouze v celostních relaxačních a energetických masážích , ale i v otázkách intimity a všech jejích stránkách - i o těch, o kterých se nemluví.

Průběh tantrické masáže, tak jak jsem si ho postupně během let sama upravovala a jak ho nyní předávám dál na kurzech, se ukázal jako hluboce léčivý a transformační.

Nejednou se během masáže stalo, že se objevily bloky i hluboce zakořeněná traumata a z masáže se stalo hluboké energetické léčení.

To byl důvod proč jsem klasickou nabídku tantra masáží vypustila a zaměřila se právě na tu léčivou sílu. Stále pracuji s tělem přes masáže, ale využívám k tomu šamanských léčivých technik, meditace, záměru a vizualizace .

Výsledkem takové masáže je potom nejen zrelaxované a uvolněné tělo, stav klidu a harmonie , ale také pocit větší sebedůvěry, přijetí vlastního těla, odstranění energetických bloků a traumat , spuštění samoléčícího procesu v těle a tím postupné zlepšení kvality života ve všech směrech.

Jelikož se zde pracuje hlavně s myslí a vizualizací můžeme se dočkat různorodých zážitků.

Výsledný prožitek je tak vždy kombinací daného záměru, práce s energií a schopnosti masírovaného se tomuto prožitku zcela otevřít.

Proto tato transformační masáž bude mít takový účinek, nakolik si ho vy sami dovolíte prožít ... A k jakému prožitku vás to nakonec dovede určuje právě i záměr .

Co vše lze dotekem při masáži léčit ?

Často je to ostych a nezvyk dotek přijímat.

Hlavně ženy mají problém přijmout své vlastní tělo anebo jeho část . Nejsou výjimkou ženy, které když přijdou na masáž vyjádří přání " na břicho mi nesahejte " . Děje se to po různých traumatech, špatně nastavených programech z dětství, vědomých či nevědomých, urážlivých poznámkách na adresu našeho těla nebo vzhledu, velmi přísné až puritánské výchově, sexuálního zneužívání apod.

Dále lze dotekem léčit emoce, které se potřebují projevit - potlačené slzy, smutek, nedostatek pozornosti a lásky, pocit, že nejsme dost dobří .

Zkrátka - během života jsme si nasbírali spoustu traumat a zranění, ať už si toho jsme nebo nejsme vědomi, a takto vedená masáž nám může pomalu začít vracet zpět úctu k sobě samému a k vlastnímu tělu i k vlastním emocím.

V bezpečném prostředí tak máte možnost přijímat láskyplné doteky , zkoumat co to dělá s naším tělem, dotek můžete i regulovat a ovlivňovat ho. Nemusíte nic vracet, nic předstírat, nejste nijak hodnoceni ani posuzováni a můžete naplno , možná poprvé ve svém životě , projevit co cítíte...

V čem spočívá šamanská práce s tělem ?

Šamanské léčení je moderní koncept práce s tělem, myslí a také sexualitou.

Podstatou je myšlenka, že vnější svět a jeho chování vůči nám je pouze odrazem našeho vnitřního světa a našeho chování vůči sobě.

Skrze masáže , práci s tělem a myslí budeme vstupovat do vnitřního světa a měnit nefunkční vzorce chování, postojů či názorů . Cílem je pozitivnější prožívání života a nalézt cestu k sobě i druhým.

Zní Vám slovo " šamanský " poněkud bláznivě, mysticky či moc ezotericky ? Šaman není nic jiného než léčitel či terapeut .

To jen naše logická mysl má tendenci vše pojmenovávat a vysvětlovat .

Zkusme tedy pro jednou vynechat logiku a popustit uzdu fantazii a vydat se na zážitkové dobrodružství !!

Pokud chcete žít život svých snů, který jste ještě nežili, budete muset udělat věci, které jste ještě nedělali !! 

Připravila jsem prozatím dva hlavní koncepty terapeutických masáží :


Božský milenec a božská milenka

Při této šamanské masáži se ponoříte do meditativního smyslného stavu , kde se spojíte se svojí duchovní polovičkou - božskou milenkou či milencem .

Já Vám budu citlivou průvodkyní při postupném objevování Vaší šamanské dobrodružné cesty.

Tato hluboce prožitková masáž začíná úvodním rituálem v sedě, při kterém budeme oděni v sarongu .

Tento rituál slouží k odhození zábran , navození důvěry a intimní atmosféry.

Následuje meditace a poté se postupně začne masírovat celé tělo od hlavy až po konečky prstů.

Využívám zde práci s energií, znalosti technik na uvolnění napětí a stresu.

Masáž může na konci obsahovat také masáž intimit, ale to se odvíjí dle záměru masáže a je-li to v souladu s celkovým průběhem masáže. Masáž je řízena Vašimi přáními a hlavně pocity.

Tato masáž pomáhá léčit problémy v oblastech vztahů, nepřijetí vlastního těla, studu, vyrovnání mužské a ženské energie v těle, absence doteků, nalezení sebelásky, nedostatek pozornosti apod.

Co Vás čeká :

  • 2 hodinový rituál plný péče o Vaše tělo a duši
  • v rámci masáže je k dispozici ovoce, sladkosti , voda či čaj
  • v případě zájmu vám povím více o šamanských principech a technikách

Cena :

3500,-

Šamanská cesta poznání

Vydejte se s mojí pomocí na dobrodružnou cestu poznání vlastního těla i duše.

Tato cesta Vás přivede k vlastním zdrojům síly a energie, pomůže Vám odstranit fyzické i psychické bloky a tak nastolit vnitřní harmonii a rovnováhu.

Já Vám budu jen citlivou empatickou průvodkyní a pomohu Vám porozumět sami sobě i lidem a situacím okolo Vás.

Dám Vám jednoduché nástroje jak pracovat s vnitřní energií a využívat ji ve svůj prospěch.

Průběh :

K pochopení Vaší situace využívám povídání či práci se symboly tarotových karet.

Následuje vlastní šamanské dobrodružství , které začíná vědomou meditací a prací se záměrem a pokračuje energetickou masáží s využitím prvků tantry a taoismu, práci s dechem, pohybem a zvukem nebo relaxačních a uvolňujících technik.

Při této cestě za poznáním sebe sama není nic tabu a vše probíhá v souladu s vašimi přáními, pocity a hranicemi - jde se pouze tak daleko, jak se sami cítíte a co si dovolíte.

Tato masáž je vhodná pokud řešíte různá dilemata v životě, jste na životní křižovatce, hledáte smysl života a potřebujete navést.

Co Vás čeká :

  • 3 hodinová transformační cesta
  • v průběhu masáže je k dispozici ovoce, sladkosti , voda či čaj
  • v případě zájmu Vám povím více o šamanských principech a technikách

Cena :

3900,-

Další terapeutické techniky

Poezie těla

Poezie těla je jednoduchá a velmi účinná metoda využívaná při práci s traumaty, s bolestmi i emoční disharmonií.

Tato bezdotyková technika práce s tělem přivádí pozornost skrze sérii otázek do našeho těla, k našich bolestem (fyzickým i duševním), potlačeným a nezpracovaným emocím, k zraněním a traumatům.

Díky získané pozornosti je můžeme přijmout, harmonizovat a transformovat.

Výsledky jsou ohromující již po prvním sezení. Avšak u dlouhodobějších, chronických potížích je třeba opakování. Tuto neobvyklou , ale účinnou metodu používám někdy před masáží, pokud se žena například stydí anebo si není jistá, zda chce jít při masáži do hloubky. Tato metoda buď tělo harmonicky připraví na masáž anebo zjistíme, že je třeba nejdřív jiné metody než jít léčit tělo přes masáž. Další využití je během nebo po konzultaci, pokud se nám objevily nějaké emoční bolestivé bloky, které je třeba rozpustit.

  Kdy je tato metoda vhodná ?

  • při práci s traumaty či vnitřním zraněním
  • při fyzické bolesti
  • emoční a psychické problémy
  • v situacích, které u nás vyvolávají emoční reakce

 Například před tantrickou masáží žena vyjádřila obavy a stud a nechtěla vůbec sahat na bříško. Pomocí této metody jsme zjistili důvod a následnou masáž si už pak mohla v klidu prožít bez známek studu, nervozity nebo jiných obav. 

Ilumination

Tato metoda je obdobou regresní terapie.

Vychází se od první vzpomínky , např. z dětství, z nějaké situace apod. a volnou asociací si procházíme životní příběh.

Podle toho k čemu dojdeme se dál odvíjí další postup ....