Masáže

V našem studiu vyznáváme filozofii, že masáž je velmi dobrý způsob jak doplnit energii a zlepšit náladu. 

Nejsme zastánci příliš mnoho druhů masáží, protože ve výsledku je to v podstatě vždy spousta variací jen jediné masáže. 
Proto naše nabídka spočívá ve dvou základních druzích masáží - masáž erotická  a masáž tantrická.

Nejdříve by proto klienti měli znát rozdíl mezi erotickou a tantrickou masáží aby se správně rozhodli co chtějí zkusit a předešlo se zbytečnému zklamání.  

EROTICKÁ MASÁŽ 

Erotická masáž pracuje především s tělem a tělesností. Spirituální rámec zde nemá velký význam . Je to klasická masáž s erotickým nábojem a vzrušením s hlavním zaměřením na fyzické uspokojení  klienta. Masérka Vás bude masírovat zcela nahá . Při erotické masáži se používá speciální masážní olej, aby doteky byly co nejpříjemnější.

Každá masérka má svůj osobitý styl a proto u každé masérky bude překvapení něco jiného. Erotická masáž je účelně doprovázena masáží intimních míst, kterým věnuje dostatek času až do konce masáže.

TANTRA MASÁŽ

Tantrická masáž je uceleným rituálem k uctění a oslavě člověka , při kterém je lidské tělo chápáno jako chrám lidské duše.

Každý kousek Vašeho těla by si měl zasloužit maximální masérčinu pozornost. Někteří  tantričtí maséři uvolňují a nalaďují své klienty doteky pavích per, kožešin, hedvábí, omýváním žínkami namočenými v teplé, navoněné vodě apod. Pouze uvolněným tělem může protékat více životní energie.

V Tantře nalezneme celou řadu rituálů, při kterých se ze sexuálního vzrušení stává meditace nebo kdy meditaci provází sexuální vzrušení.  Schopnost poskytovat radost, zklidnění, uvolnění, laskavý až láskyplný dotek je důležitým cílem tantrického života. Je časté a přirozené, když tyto techniky provází vzrušení, které může, ale nemusí vést až k vyvrcholení. Nejde však o vzrušení. Především jde o hluboký prožitek, uvolnění, o radost z doteku a uvědomění si sebe samotného. Proto je důležité dokázat takovéto energie bez obav přijímat a prožívat. Je to stejně důležité jako je umět dávat.

Jaké techniky se při tantrické masáži používají nelze přesně říci . Je to masáž intuitivní ,empatická a meditativní - záleží na osobnosti každého tantra maséra či masérky . Součástí však každé tantrické masáže je uvítací rituál, relaxační část , masáž intimních partií, zakončení masáže. 

A JAKÝ JE TEDY CÍL TANTRA MASÁŽE ?

Cílem není zvládnutí ejakulace ani multiorgasmický prožitek. Tantrická masáž je propracovanou erotickou meditací na úrovni fyzické i duchovní. Poskytuje vnímat mimořádně intenzivní radost z vlastního těla, z vlastního vzrušení, z přítomnosti druhého a z energie, která mezi námi proudí. Neodehrává se někde mimo tělo, ale je přítomná v těle tady a teď. Být tady a teď, to znamená vnímat sebe i druhého, prožívat radost, prožívat své tělo a jeho pocity, uvědomit si že žiji a že mi je dobře .

Neexistuje žádný správný způsob , jak provádět Tantru. Ba co víc, v Tantře nejde o to " dělat ji správně " , ale o to, aby nás učinila šťastnými.

Zjednodušeně řečeno:

Tantrická masáž bude mít takové účinky, jaké si dokážete dovolit a přijmout. Není možné mít očekávání a přitom se nechtít uvolnit, nechtít změnit svůj přístup k sám k sobě nebo naplno důvěřovat a odevzdat se tomu, kdo Vám masáž poskytuje. Musí to však být důvěra zasloužená, ne automatická, nekritická a bezmezná... Je však někdy problém takového člověka najít... Proto ne každá masáž, které se říká tantrická, jí opravdu musí být...

HLAVNÍ PŘÍNOS TANTRA MASÁŽE

Můžete prožívat sexuální vzrušení i úplné uvolnění, radost až euforii, pocity štěstí, naplnění, vděčnosti a blaha, ale také se mohou objevit silné emoce vedoucí až k pláči , pokud dojde k vyplavení starých emočních bloků nebo dlouhodobě potlačovaných negativních pocitů. Pokud by se to stalo, je třeba si uvědomit , že nic není na Vás špatně . Není nic, za co byste se měli stydět. Jsou to naše přirozené pocity, které k nám patří - to jen my jsme je hluboko zakopali a vytěsnili. A právě pomocí masáže si je uvědomíme, přijmeme a tím rozpustíme což vede k tomu, že už nás nebudou blokovat ve vývoji a v prožívání radosti ze života ...

Před i při tantrické masáži je lépe nic neočekávat , prostě nemusíte nic dělat, jen nechat věci dít. Jediné, co Vám může pomoci umocnit prožitek, je vědomě zhluboka dýchat a nebránit se vydávat jakékoli zvuky, vzdechy, pohyby , prostě cokoli, co by naše tělo přirozeně udělalo, kdybychom jej neblokovali snahou ho ovládat , protože se stydíme projevit emoce, a připadali bychom si před masérkou  hloupě ... uvědomte si, že jste v bezpečném a diskrétním prostředí, kde je vše možné a vše co se řekne nebo stane neopustí stěny místnosti.

Tantrický přístup je založen na plném přijetí toho co je a jak to je , což znamená že přijímá každého člověka i situaci bez posuzování, hodnocení a osobního úsudku a bez vytváření si domněnek . Proto Vaše jakékoli prožívání emocí není nijak hodnoceno či znevažováno , naopak je vítáno s pochopením, že každý z nás má v sobě plno traumat a emočních bloků , které jednou prostě musí vyplavat na povrch  ...

Většina lidí však prožívá masáž jako hlubokou relaxaci, uvolnění , pocit radosti a harmonie, nalezení vnitřního klidu bez myšlenek , znovuobjevení tělesných pocitů na které už zapomněli anebo je vůbec nezažili, pocit, že je o ně plně pečováno ....