Ceník

Erotické masáže


Klasická hodinová erotická masáž

1500 Kč

Smyslně erotická 90 minutová masáž

 2500 Kč

Tantrické masáže 


Základní tantra masáž v délce 1 hodiny

Seznámení se s tantrou, rituál , masáž včetně masáže intimních partií.

Při této masáži zbavujeme tělo a duši zátěže, zrelaxujeme Vaši mysl a přinášíme nová poznání o možnostech sexuality. Dotýkáme se, objímáme, hladíme, pečujeme, rozmazlujeme i vzrušujeme s největší pozorností a láskyplnou něhou. 

1800 Kč

Intimní tantra masáž v délce 90 minut

Tato masáž je vedena s největší pozorností a láskou stejně jako základní tantra masáž, je určena pro muže , kteří mají přespříliš sexuální energie a proto je  intimním partiím věnována delší pozornost a při této masáži může masérka také zapojit více své tělo a masáž má potom nádech jemné, něžné a smyslné erotiky .

2500 Kč

V.I.P Tantra masáž v délce 2 hodin

Luxusní tantra masáž, pro muže , kteří pro sebe chtějí jen to nejlepší . Uvolňující a smyslná masáž celého těla za pomoci  orientálních vonných olejů, hebkých kožešinek i lávových kamenů pro uvolnění ztuhlých svalů. To vše doplněno o reflexní masáž chodidel,  příjemnou masáž zadečku a tantrické techniky vedení dechu,které vás dokonale připraví na přijímání intimní masáže , která je přirozenou součástí tantrické masáže. Součástí  této masáže je na požádání také masáž prostaty . Nechte se hýčkat! 

3500 Kč