Blog

Už nějakou dobu pracuji se záměrem při masážích a vybízím k tomu i klienty. Ne každý však chápe co záměr vlastně je a proč je tak důležitý.

1. Život žádný smysl nemá. Nehledej ho. Proč? Protože tvá mysl neumí milovat, radovat se, tetelit se blahem, a tak je sama beze smyslu. Mysl si dává smysl jen sama sobě. Umí jen popisovat, nic víc. Vyhledávej pocity, které tě naplňují, chutnají ti. To stačí.

K napsání tohoto článku mě inspirovala zkušenost z kurzu masáže pro pár, kdy oba partneři, ale hlavně žena , s překvapením zjišťovali, jak se dá s dotekem " pohrávat " a čím vším se můžeme druhého dotýkat a v podstatě z čehokoliv co vezmeme do rukou uděláme " erotickou pomůcku " .

Když se řekne tantrická masáž tak valná většina lidí - hlavně mužů - si představí vzrušující erotickou masáž s úžasným " happy endem " anebo si lidé představí peříčka a kožešinky.. Proto muži chodí na " tantru " v hojném počtu a ženy téměř vůbec . A já se jim nedivím . Která žena chce přijít do cizího prostředí a...

Tantrická masáž je jeden velký rituál k uctění a oslavě boha či božské podstaty v nás , při kterém je lidské tělo chápáno jako chrám této božské podstaty či lidské duše.